Viasms atsauksmes un informācija

Viasms

Kredīta summa: no 50 € līdz 3000

Kredīta termiņš: no 7 dienām līdz 12 mēnešiem

Aktivizācijas maksa: 0.01 €

Vecuma ierobežojums: 20 - 70 gadi

Darba laiks darbadienās: 8:00-22:00

Darba laiks sestdienā: 10:00-20:00

Darba laiks svētdienā: 10:00-20:00

Saņemt kredītu

Viasms apraksts

0% komisijas maksai jauniem klientiem līdz 3000 €, no 20 līdz 70 gadiem, Swedbank, DNB, Citadele, Norvik un Nordea

ViaSMS - ātri, izdevīgi un droši kredīti

Vai arī Jums nereti rodas situācijas, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi kādam plānotam vai neplānotam pirkumam, piemēram, svētku dāvanu iegādei vai komunālo rēķinu nomaksai? Palīdzēt var izdevīgs aizdevums internetā. Jebkuras savas vēlmes un ieceres Jūs varat piepildīt aizņemoties izdevīgi no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā. Kompānija piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem. Svarīgi aizņemties tikai tad, ja patiešām spēsiet ViaSMS kredītu atmaksāt paredzētajā termiņā, nesabojājot savu kredītvēsturi un nerodot liekas parādsaistības.


Saņemt kredītu

Viasms atsauksmes

Viasms atsauksmes un informācija pirms 2 gadiem
Esmu ļoti apmierināta.Jau vairāku gadu garumā izmantoju šīs kompānijas piedāvājumu.
Viasms atsauksmes pirms 4 gadiem
Nezinu vai tas tāpēc, ka man laba kredītvēsture, bet pieteicos aizdevumam, pēc 30 minūtēm kontā bija vajadzīgie 300 eiro. Viss kredīta saņemšanas process kā aprakstīts mājas lapā, jāsaka, ka pa pirmo. Paldies uzņēmumam, vajadzības gadījumā noteikti griezīšos vēl.
Aizdevēja Viasms atsauksmes pirms 4 gadiem
Ļoti negatīva pieredze, neiesaku nevienam – kuram varbūt nebūs iespēja atdot visu summu uzreiz. Mana pieredze – aizņēmos pāri 340euro, lai šādu summu pagarinatu uz menesi vajadzeja 57euro. Sanāca tā ka varēju atdot 300 un domāju, ka attiecīgi samazināsies pagarināšanas maksa. NEKAA, lai pagarinātu atlikušos 40euro man pagarinašanas maksa palika 57euro. Pilnīga h…..

Pievieno atsauksmi

Vārds *
Vērtējums *
Komentārs
refresh
captcha
to top