SohoCredit atsauksmes un informācija

SohoCredit

Kredīta summa: no 70 € līdz 1000

Kredīta termiņš: no 4 mēnešiem līdz 24 mēnešiem

Aktivizācijas maksa: 0.01 €

Vecuma ierobežojums: 20 - 75 gadi

Darba laiks darbadienās: 8:00-20:00

Darba laiks sestdienā: 10:00-18:00

Darba laiks svētdienā: 10:00-18:00

Saņemt kredītu

SohoCredit apraksts

Pirmais kredīts līdz 1000 EUR, no 20 gadiem, aizdevēju konti: Swedbank, DNB, Nordea, Citadele

Kā tas strādā?

Reģistrējies

Lai saņemtu kredītu, Jums ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas anketa - tas aizņems mazāk kā vienu minūti. Reģistrējoties Jums ir jānorāda tikai vārds, uzvārds, adrese, personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Lai saņemtu aizdevumu, ir jāatbilst dažām prasībām, piemēram, Jums jābūt Latvijas iedzīvotājam ar tiesībspēju un pilnu rīcībspēju, bez kavētiem kredītu maksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Pēc reģistrācijas Jums no sava bankas konta mums jāpārskaita viens cents – tā Jūs ļausiet mums pavisam droši uzzināt sava konta numuru, uz kuru pārskaitīt kredītu. Maksājuma uzdevumā Jums ir jānorāda: „Piekrītu SIA Soho Group aizdevuma līguma noteikumiem. Piekrītu savu personas datu apstrādei”.

Piesaki aizdevumu

Ienāciet savā klientu profilā un izvēlaties kādu summu un uz cik dienām vēlaties aizņemties, jānospiež "saņemt kredītu". 

Saņem naudu

Tad, kad būsiet pieteicis kredītu internetā vai ar īsziņas palīdzību, tad lēmumu par kredīta izsniegšanu mēs izskatīsim dažu minūšu laikā.

Par lēmumu mēs Jūs informēsim nosūtot īsziņu uz reģistrācijas anketā noradīto mobilā telefona numuru, un Jūsu pieprasītā summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu. Aizdevuma pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā Jums ir atvērts konts.


Saņemt kredītu

SohoCredit atsauksmes

SohoCredit atsauksmes un informācija pirms mēneša
Fundamentāli jauns antidetect pārlūks ar antidetect metodēm Ximera darba pamatā ir kriptogrāfijas principi, kas ļauj sajaukt digitālās izdrukas un kavē to, lai vietnes apkopotu un apkopotu informāciju par savu apmeklētāju aktivitātēm. Papildus acīmredzamajam ieguvumam, nodrošinot anonīmas un drošas tiešsaistes darbības, Kimērai ir arī citas priekšrocības: - Profila datus var uzglabāt Jums ērtā veidā. Izvēlei-datu bāze vai sava ierīce. - Dati dažādās ierīcēs tiek sinhronizēti savā starpā. - Spēja diezgan precīzi manuāli pielāgot-var Mainīt starpniekservera, laika joslas, pārlūka identifikācijas joslas un citu parametrus. - Piekļuve vairāku darba vidi izveidei. - Sistēmas aizsardzība pret uzlaušanu, nepareizi ievadot paroli. - Datu šifrēšana uz vienvirziena atslēgas Anonīms pārlūks ir piemērots gan privātai, gan korporatīvai lietošanai ar lomu sadalījumu starp dalībniekiem. Instalējiet un izbaudiet drošu pārlūkošanu ar antidetect opcijām. Un arī noteikti izmantojiet mūsu partneru programmu, lai piedalītos, pietiek reģistrēties personīgajā kontā un iegūstiet pielāgotu saiti Uzaiciniet savus lietotājus un saņemiet 40% no katra uzaicinātā lietotāja maksājuma Laiks nopelnīt kopā ar mums! Katram jaunam lietotājam reģistrējoties ar reklāmas kodu-k14m nodrošinām sagaidīšanas bonusu! antidetect-browser-top-true-to-its-name-intel-cpu-flaw-zombieload-comes-shuffling-back-with-new-variant best-antidetect-browser-2023-opera-browser-updated
SohoCredit atsauksmes un informācija pirms 7 gadiem
Paldies par palīdzību, viss ātri un vienkārši.
SohoCredit atsauksmes un informācija pirms 8 gadiem
aizdevējs kā aizdevējs nathing special. Man derēja jo šis i retais, kas deva no 20 gadiem
SohoCredit atsauksmes un informācija pirms 8 gadiem
Superīgs aizdevējs, esmu aizņēmies vairākas reizes, atdevis laikā un nekādu problēmu, zinu, ka nākamreiz, kad vajadzēs naudu - droši varēšu vērsties pie SohoCredit! Patīk arī viņu rīkotās akcijas, tik laimēt neko pagaidām nav sanācis :(

Pievieno atsauksmi

Vārds *
Vērtējums *
Komentārs
refresh
captcha
to top