Tfbank atsauksmes un informācija

Tfbank

Kredīta summa: no 1000 € līdz 10000

Kredīta termiņš: no 12 mēnešiem līdz 84 mēnešiem

Vecuma ierobežojums: 22 - 70 gadi

Darba laiks darbadienās: 09:00-19:00

Darba laiks sestdienā: 10:00-18:00

Darba laiks svētdienā: 10:00-17:00

Saņemt kredītu

Tfbank apraksts

Saprātīgi kredīti saprātīgiem cilvēkiem TF Bank

Vēlies atbrīvoties no ātro kredītu sloga? Apvieno un ietaupi! TF Bank procentu likmes ir ievērojami zemākas nekā tipiskās likmes, ko Tu maksā par ātrajiem kredītiem vai dārgajām kredītlīnijām.

 

TF Bank piedāvājums:

 • Kredīta summa: no 1000 līdz 10000 €.
 • Kredīta termiņš: no 12 mēnešiem līdz 7 gadiem.
 • Saņemšanas laiks: 1 diena.
 • Vecuma ierobežojums: kredīts pieejams personām vecumā no 22 līdz 70 gadiem.
 • Maksa par aizdevuma apkalpošanu 0 €.
 • Aizdevuma procentu likme: 14,90 - 23,90%.

TF Bank priekšrocības

 • TF Bank procentu likmes ir ievērojami zemākas nekā tipiskās likmes, ko Tu maksā par ātrajiem kredītiem vai dārgajām kredītlīnijām.
 • Maksājot pēc kredītu apvienošanas grafika, katru mēnesi Tu dzēsīsi arī daļu pamatsummas. Vienkārši pagarinot ātro kredītu Tava aizdevuma summa nesamazinās.
 • Lai Tavs ikmēneša maksājums būtu saprātīgs, vari izvēlēties atmaksas termiņu līdz pat 84 mēnešiem.

Kā apvienot esošos kredītus?

 • Aizpildi un iesniedz pieteikuma formu. Uzreiz saņemsi provizorisko kredīta lēmumu.
 • Pozitīva provizoriskā lēmuma gadījumā Tev būs jāiesniedz konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem.
 • Konta pārskatu varēsi iesniegt uzreiz, autorizējoties ar internetbanku, vai sagatavot pats un atsūtīt vēlāk pa e-pastu.
 • Tāpat lūgsim atsūtīt informāciju par tiem kredītiem, kurus vēlies pārkreditēt - aizdevēja nosaukumu un atlikušās summas.
 • Pēc pārskata izskatīšanas un galējā lēmuma pieņemšanas nosūtīsim Tev aizdevuma līgumu pa e-pastu.
 • Saņemto līgumu varēsi parakstīt ar elektronisko parakstu un atsūtīt mums pa e-pastu uz adresi info@tfbank.lv.
 • Ja Tev nav iespējas parakstīt līgumu elektroniski, mēs to nosūtīsim uz mājas vai darbavietas adresi, izmantojot kurjera pakalpojumus.
 • Kad saņemsim parakstīto līgumu, pārskaitīsim Tev naudu esošo saistību dzēšanai.

Prasības aizņēmējam

 • Vecums ne mazāks par 22 gadiem.
 • Pastāvīgi un pārbaudāmi ienākumi.
 • Nav kavētu maksājumu citiem kreditoriem.
 • Pastāvīga dzīvesvieta Latvijā.

Saņemt kredītu

Tfbank atsauksmes

Tfbank atsauksmes un informācija pirms mēneša
Nekādā gadījumā neiesaku! Par atkārtotu līguma atsūtīšanu, nebrīdinot, paņēma 20 eiro.Šad,tad aizsūtīju lieku naudu, lai ātrāk samaksātu kredītu, to arī piesavinājās.Ļoti negodīga banka.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 2 mēnešiem
Neiesaku. Piestāda nepamatotas izmaksas un mēģina nokāst papildus maksu par jebkuru iemeslu.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 2 mēnešiem
Paņēmu patēriņu kredītu. Sāku maksāt uz priekšuun uzreiz prasa atsūtītkontapārskats . Atteicos.Tad saņēmu atbildi, karodas aizdomas par nelikumīgiem finanšu darbībām. Atteicosatkārtoti atsūtīt konta pārskats , jo mana bankaarī var pamanīt nelikumīgas darbības. Domāju, ka prasa speciāli.Labi, ka atmāksāju ātrāk.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 6 mēnešiem
Neiesaku. Es saku, ka ir apmaksāti mani 24 eur, bet paiet trīs dienas un turpina zvanīt un zvanīt, lai atgādinātu par maksājumu. Jau sen nožēloju, ka paņēmu iekārtu kredītā pie viņiem.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 8 mēnešiem
Nevienam neiesaku šo banku. Atmaksāju ātrāk kredītu, tagad jāsūta konta izraksts un jāpierāda kur dabūta nauda. Vai neesmu kādu aplaupījusi.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 8 mēnešiem
Neiesaku ņemt kredītu no tf bank. Maksaju katru mēnesi attiecīgo summu, bet man zvana un raksta no bankas, ka neesmu samaksājis naudu. Visu laiku jāpierāda ka samaksāju. Blēži un krāpnieki. Cilvēki, lūdzu neņemiet tf bank kredītu, būsiet nelaimīgi kapaņemsiet.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 3 gadiem
Neiesaku nevienam.Man arī vajadzēja ieskaitīt 200 eiro,kuri ir pie kredīta summas un par kuriem jāmaksā procenti.Nozelojami.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 3 gadiem
Es arī neiesaku.1kart parakstīju līgumu kuru kurjers atveda.2kart tf bank pateica lai gaida naudas izmaksu,ļoti gaidīju.kad sāku interesēties kad būs naudas izmaksā.pasaka ir atteikts.a neviens pat nepaziņoja.un nesaprotu kāda velna pēc bija jāparaksta līgums.no kura nekads labums nav.kopuma nervi beigti.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 4 gadiem
Perfekta attieksme pret klientu,cītīgi maksāju kredītu,nekādu problēmu
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 4 gadiem
Viena no bankām ko es iesaku, nēkadi 200 euro man atpakaļ nebija jāieskaita un procentu likme ļoti draudzīga.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 4 gadiem
Neiesaku,jo 1 kārt procentu likme mēnesī ir lielāka par pamatsummu, 2.kārt, bezizejas variantā viņiem neinteresē ka valstī civid un nav ne darba ne ienākumu un nemeklē risinājumu ,lai palīdzētu klientam. 3kārt, kad klients grib iemaksāt daļu naudas no parāda tad man kā klientam bija papildus jautājums par maksāšanas darumu maiņu, tad protams tik saka jā jā, bet kad summa daļas ienāk viņu kontā tad paziņo , ka maksāšanas darumu pārcelt nav iespējams. Nekaunīgi un nekad vairs neņemšu šajā kantorī aizdevumu. Klienta intereses nav. Un jā kā te citi raksta ka jāatskaita 200 eiro komisija no tas summas atpakaļ uzreiz tā arī ir taisnība. Es atskaitiju sapratu ka māna. Negodīgs aizdevējs...Neiesaku.
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 5 gadiem
nezinu man nekadas problemas nau ar TF BANKU
Tfbank atsauksmes un informācija pirms 5 gadiem
Nekad nevienam neieteikšu ņemt kredītu tf bank, vai drīzāk lkcentrs, jo ņēmu lkcentrs, bet atmaksāju tf bank.Sākšu ar to kad, gribēju ņemt kredītu, man pašai nedeva kredītu teica ka vajagot galvotāju, sameklēju galvotāju, mans galvotājs pildīja galvotāja anketu, beigās viņu uztaisīja par kredītņēmēju, nu labi, naudiņu vajadzēja ātri tāpēc daudz "nepukstējām". Tad man sieviete pazvanīja teica jums naudiņa būs, bet 200 eiro no tās naudas, kad ieskaitīs, būs jāatskaita atpakaļ tā kā komisijas nauda par kredīta noformēšanu, jau sapratu kad nav kaut kas riktīgi, jo parasti tā nauda tiek ierēķināta jau pie kredīta atmaksas, es protams nepārskaitīju. Pēc kāda laika jau zvanīja vīrietis un saka kad neesot saņēmuši 200 eiro, tad gan es teicu kad jūs jau man to kredītu neiedevāt, un līgums kuru mans galvotājs, kurš nu ir aizņēmējs, parakstīja ir rakstīts kad tā nauda jau būs ierēķināta pie atmaksas, ko jūs no manis gribiet, tad ātri vien nolika telefonu. Krāpnieki tur strādā! Paldies dievam kredīts atdots, vairs nekad no tf bank neņemšu kredītu, un neieteikšu nevienam.

Pievieno atsauksmi

Vārds *
Vērtējums *
Komentārs
refresh
captcha
to top