Kredits7 atsauksmes un informācija

Kredits7

Kredīta summa: no 100 € līdz 300

Kredīta termiņš: no 30 dienām līdz 30 dienām

Aktivizācijas maksa: 0.01 €

Vecuma ierobežojums: 21 - 65 gadi

Darba laiks darbadienās: 8:30-20:00

Darba laiks sestdienā: 11:00-16:00

Darba laiks svētdienā: 11:00-16:00

Saņemt kredītu

Kredits7 apraksts

Jauniem klientiem kredīts līdz 150 € ar 0% likmi, no 21 līdz 65 gadiem, Swedbanka, SEB un Citadele.

Trīs soļi līdz kredītam

1. solis

Kredīta pieteikums

Slaiderī izvēlies kredīta summu un termiņu, tālāk veic reģistrāciju aizpildot prasīto informāciju, iepazīsties ar līguma nosacījumiem, pretējā gadījumā kredīta pieteikums netiks izskatīts.

2. solis

Reģistrācijas maksa

Veic vienreizējo reģistrācijas maksu 0,01 EUR, neaizmirstot maksājuma mērķī norādīt: Apstiprinu reģ. un līguma noteikumus Nr.xxxxx. Lai norādītu pareizu maksājuma mērķi, atveriet savu e-pastu, kuru norādījāt iepriekš.

3. solis

Kredīta izvērtēšana

Kredīta pieteikums (kuru izveidojāt 1 solī) tiek izvērtēts uzreiz pēc reģistrācijas maksas saņemšanas. Mēs 10 minūšu laikā to izvērtēsim un par atbildi informēsim ar SMS palīdzību. Kredīta apstiprināšanas rezultātā nauda automātiski tiek pārskaitīta uz kontu.

Kāpēc izvēlēties Kredits7?

Kredits7 piedāvā ātro kredītu internetā 15 minūšu laikā. Ļoti ērts un ātrs veids kā paņemt kredītu. Jāveic reģistrācija internetā, norādot savus personas datus, veicot vienreizēju reģistrācijas maksu 0,01 EUR un izveidojot kredīta pieteikumu. Kredits7 darbinieki izskatīs kredīta pieteikumu, pārbaudīs Jūsu iesniegtos datus aizdevuma saņemšanai un Jums tiks nosūtīta SMS ziņa par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu. Kredīti internetā tiek piešķirti, izskatīti tikai Kredits7 darba laikā.

Dažiem ātrais kredīts internetā ir kā finanšu glābšanas riņķis, kas palīdz izdzīvot līdz algai, nomaksāt rēķinus. Īstermiņa kredīti internetā atbrīvo Jūs no banku birokrātijas un sniedz Jums iespēju saņemt nepieciešamo summu maksimāli īsā laikā. Kredits7 novērtē katru savu klientu piedāvājot - Lojalitātes programmu, Akcijas piedāvājumus, iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu un arī SMS kredītu pakalpojumu. Lai veiktu SMS kredīts pieteikumu, pakalpojums ir jāaktivizē. Nedrīkst aizmirst, ka ātrie kredīti internetā galvenokārt ir domāti īslaicīgu finanšu problēmu risināšanai. Pirms aizņemieties, izvērtējiet savu spēju atmaksāt Aizdevumu!


Saņemt kredītu

Kredits7 atsauksmes

Kredits7 atsauksmes un informācija pirms 3 gadiem
Kādreiz jābūt tīri cilveciskai pieejai. Sēž, tevī nemaz neklausās - atkārto iemācīto tekstu. Rupji nē - caur puķēm - atsujies. 1 zvaigzne arī padaudz. 0.025!!
Kredits7 atsauksmes un informācija pirms 9 gadiem
Ātrs, ērts un izdevīgs. Pieteicos, pēc 25 minūtēm naudu dabūju kontā, jo biju atbilstošs klient pēc viņu mājas lapā redzamajiem noteikumiem.
Aizdevēja Kredits7 atsauksmes pirms 10 gadiem
Pirmie 150 bezmaksas eur bez problēmām

Pievieno atsauksmi

Vārds *
Vērtējums *
Komentārs
refresh
captcha
to top