Lai Jūs varētu pieņemt labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem.

Izvēlies attiecīgo aizdevēju

1aizdevums
1lizings
Altero
Ātrais.lv
Banknote.lv
Bigbank
Bino
Creamcredit
Credit24
Crediton
Ferratum
Finanza
Greencredit
Iespēju kredīts
Kimbi.lv
Kredits365
Kredits7
Ladyloan.lv
Latcredit
LatKredits
Latvijas Hipotēka
Lkcentrs
Minicredit
Mogo
Moneza
NordCard
Ondo
ONEfinance
Open Credit
Privatbank
Sauleskredits.lv
SAVAcard
Sefinance
SMScredit
SohoCredit
Tavsaizdevums
Tfbank
Viacredit
Viasms
Vitacredit
Vivus
Vizia

Pēdējās atsauksmes

SMScredit
Vienmēr biju apmierināta ar smscredit sniegtajiem pakalpojumiem līdz 2019. gadam. Un ņemoto vērā, ka esi patstāvīgs klients un sanāk katru mēnesi bišku kaut ko aizņemties un atmaksa tiek veikta pat pirms termiņiem, te pēkšņi, lūdzu, konta izrakstu un vsaa iziņu. Pilnīgi apstulbu. Atrodos, bērnu kopšanas atvaļinājumā un ne pirmo dienu, vsaa nekas daudz neuzrādās un man vnk atsaka. Šādi zaudēja uzticamu klientu. Nu neko, ja nevar atlasīt labos klientus no sliktajiem, tad nu neko, konkurentiem būs prieks. Un tā no mana vērtējuma 5 nokrita līdz 1 ar savu nekompetenci attiecībā uz patstāvīgu klientu.
Creamcredit
Uz mums var paļauties un mums var uzticēties!
Vizia
Pie VIZIA vienmēr atmaksā tik, cik aizņēmies, ja veic pilnu aizdevuma atmaksu līdz pirmajam maksājuma datumam.
Finanza
Labdien!Nezinu kā citiem,bet vēlos rekomendēt Finanza kredītiestādi!!!Ļoti laipna apkalpošana,un skaidra apskaidrošana parvisu.Vienmēr piešķir summu ko vēlies(Nu varbūt 20eiro mazāk kā pieprasi).Izsaka piedāvājumu,pēc pieteikuma aizspildīšanas.Esmu pilnībā apmierināts,ar šo iestādi un tās darbiniekiem.Katru mēnesi,atdodu un atkal lielāku paņemu.Nedaru jau to jo nevaru bez tā iztikt,bet gan tādēļ kad esmu iemācījies-paņemt un no šīs naudiņas atpelnīt ar procentiem,gan atdot atpakaļ,gan pašam nopelnīt.Jo vairāk paņemu un ieguldu jo vairāk atpelnu;).Vienvārd sakot gan iestādei labi,gan man labi!Vismaz pagaidām,nekādu sūdzību par šo iestādi nav-vienmēr pretīmnākoši un vienmēr laipna attieksme pret klientu.Uzskatu kad tie kas sūdzās par šo firmu,ir tie kuri paņem aizņēmumu,vienkārši iztērē un tad nav ko atdot.Bet tie ir tikai mani uzskati;)Vēlu tikai izaugsmi šij firmai,un vienmēr būt pret klientiem tik jaukiem.Paldies Jums.Ar cieņu-Māris.V
Bigbank
Gribu pastāstīt savu gadījumu. Pirmo kredītu paņēmu 2000€,ko arī ļoti ātrai sākam atdot, pat lielākas summas nekā ikmēneša maksājums, nu palikuši nepilni 200€ ko maksāt, nolēmām ar vīru pieteikties kredītam, jo sakarā ar ģimenes pieaugumu, vajaga lielāku mašīnu. Tātad pieteicāmies, gaidām atbildi.Saņēmām atbildi, ka atteikts, jo redz 1x kad vīram aizkavējās alga maksājums tika veikts tieši 7 dienā (kuras ir tās, cik var kavēties maksājums), tika teikts, ka arī esot 2 vēstule bijusi, bet savā adresē nekāda vēstule netika saņemta. Teica, ka noskaidros kas par lietu, tā arī tas viss palika.. Jau pirms tam bijām rakstījuši pieteikumu, sakarā ar to, ka bija vēl viens kredīts, neiedeva. To ļoti ātri atdevām, lai saņemtu tieši Bigbank aizdevumu, jo patika, gan attieksme,gan viss pārējais. Bet šobrīd pēc šī.. Saprotu, ka gribu ātrāk viņiem tos nepilnos 200€ atdot un lai iet uz vienu vietu
Ferratum
Ļoti laba attieksme pret klientiem,pretimnākoša ,ņav nekad bijušas problēmas ar kreditu
Latvijas Hipotēka
Palasot komentārus internetā, radās iespaids, ka krāpnieku kantoris. Noalgoju pat advokātu. Taču uztraukumam nebija pamata. Ja esat veicis visus maksājumus kā līgumā atrunāts, tad problēmas nebūs. Ja tomēr , savas vainas pēc, esat kādu punktu pārkāpis,, tad radīsies problēmas, taču vienmēr var atrast risinājumu.
Mogo
Viss ok
Latvijas Hipotēka
Jap, arī manējo atrisināja, kaut gan viņa tiešām bija traka maigi sakot! Paldies...
Mogo
Tagad aizdodam arī patēriņa kredītu. Pirmais kredīts līdz 1000 EUR. Bezprocentu kredīts līdz 425 EUR!
to top