Lai Jūs varētu pieņemt labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem.

Izvēlies attiecīgo aizdevēju

1aizdevums
1lizings
Ātrais.lv
Banknote.lv
Bigbank
Bino
Credit24
Crediton
Ferratum
Finanza
Greencredit
Iespēju kredīts
Kimbi.lv
Kredits365
Kredits7
Ladyloan.lv
Latcredit
LatKredits
Latvijas Hipotēka
Lkcentrs
Minicredit
Mogo
Moneza
NordCard
Ondo
ONEfinance
Open Credit
Privatbank
Sauleskredits.lv
SAVAcard
Sefinance
SMScredit
SohoCredit
Tavsaizdevums
Twino.lv
Viacredit
Viasms
Vitacredit
Vivus

Pēdējās atsauksmes

Moneza
Maldina klientus Moneza, ar skaistiem solījumiem un piedāvājumiem un tas ir viss . Tukši solījumi . Un ne kas vairāk ! Pat Bankas nevar izskatīt pāra minūtes , te viss 10sek.!
SMScredit
Es nemaksaju vispar un ari netaisos es cauri istajai tiesai ar savu klatbutni pec tiesas lemumu tikai maksasu nevis nelegali tgd maksat
Mogo
Ar pirmo autolīzingu bija viss kārtībā.Nokārtoja ātri,bez liekām problēmām.Nomaksāts viss bez starpgadijumiem.Pagāja gads un gribēju paņemt citu mašīnu,jā sākumā viss kārtībā,bet tad viņiem pēkšņi ievajadzējās galvotājs.Nu saprotu ja es ņemtu jaunu mašīnu,un summa jau arī nemaz tik liela nau.Nu nekko viens klients mazāk.
Bino
Pirmais aizdevums līdz 425 EUR, jaunajiem klientiem 6 mēnešus visiem aizdevumiem - 100% atlaide komisijas maksai!
Sefinance
Ļoti operatīvi. Labi nosacījumi. Paldies!
Credit24
Ļoti labs aizdevējs!Labākie vārdi par Credit24, jo jau 4 gadussadarbojos, kad vajag kādu papildus naudiņu. Tagad izmantoju arī kredītlīniju un esmu apmierināta.
Vivus
Viens no veiksmīgakajiem projektiem ātrajos kredītos..Ļoti ērti aizņemties un atgrezt. Kā arī % likme viena no zeKBTttumākajām.Esmu apmierināta.
Minicredit
Tiešām labs un uzticams kreditors.
LatKredits
Pamēģināju paņemt kredītu auto iegādei šajā kantori. Sākumā likas ka tas viss ir fufelis, bet tad dienas laikā ar mmani sazinājas un piedavāja diezgan izdevīgus nosacījumus, Principa saņēmu naudu pirms iegādajos auto (nosacijums, ka auto ir jaiegadajas noteiktā laika periodā). Tā kā iesaku, procenti arī ir mazi uz autolizingu
LatKredits
Kredītu noformēja ātri, līgumu nogādāja uz mājām. Nekādu pretenziju.
to top