Lai Jūs varētu pieņemt labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem.

Izvēlies attiecīgo aizdevēju

1aizdevums
1lizings
Altero
Ātrais.lv
Banknote.lv
Bigbank
Bino
Creamcredit
Credit24
Crediton
Ferratum
Finanza
Greencredit
Iespēju kredīts
Kimbi.lv
Kredits365
Kredits7
Ladyloan.lv
Latcredit
LatKredits
Latvijas Hipotēka
Lkcentrs
Minicredit
Mogo
Moneza
NordCard
Ondo
ONEfinance
Open Credit
Privatbank
Sauleskredits.lv
SAVAcard
Sefinance
SMScredit
SohoCredit
Tavsaizdevums
Tfbank
Viacredit
Viasms
Vitacredit
Vivus
Vizia

Pēdējās atsauksmes

Banknote.lv
Nesanak vispar pieteikties.raksta ka pieteikums sanemts un pec1.5min kljuda un vis.tada pasa vesture ar vizia
Greencredit
Umejut rabotatj!
Vizia
Laba pieieja!
Latvijas Hipotēka
Tfbank
nezinu man nekadas problemas nau ar TF BANKU
Latvijas Hipotēka
Izkrāpj īpašumus ar maldinošiem līgumiem. https://rebaltica.lv/2019/11/glabeji-ipasumu-pievaksana-latvijas-hipotekas-stila/
Latvijas Hipotēka
Pirms līguma parakstīšanas, kurš pilnībā atšķiras no iepriekš apspriestā, protams laipni un pretimnākoši.Noteikti ņemiet līdzi kādus kas saprot ko no līgumiem. Jo citādi varat palikt bez īpašuma!
Crediton
Ļoti slikts kredītdevējs,bez tā ka kredītlīnijai nav uzrādīts termiņš,nav iespējas arī pagarināt.Mums vakarā nojuka ledusskapis un uz sitiena vajadzēja 400 eiro jauna iegādei,kad vēlāk piezvanīju uzzināt kāpēc jāmaksā 60 eiro mēnesī,cik tad ir tas termiņš,ja mēneša summa tāda,izrādās ka tie ir 48 mēneši un tagad viņiem vairs nav iespējas pagarināt viņu.
Tfbank
Nekad nevienam neieteikšu ņemt kredītu tf bank, vai drīzāk lkcentrs, jo ņēmu lkcentrs, bet atmaksāju tf bank.Sākšu ar to kad, gribēju ņemt kredītu, man pašai nedeva kredītu teica ka vajagot galvotāju, sameklēju galvotāju, mans galvotājs pildīja galvotāja anketu, beigās viņu uztaisīja par kredītņēmēju, nu labi, naudiņu vajadzēja ātri tāpēc daudz "nepukstējām". Tad man sieviete pazvanīja teica jums naudiņa būs, bet 200 eiro no tās naudas, kad ieskaitīs, būs jāatskaita atpakaļ tā kā komisijas nauda par kredīta noformēšanu, jau sapratu kad nav kaut kas riktīgi, jo parasti tā nauda tiek ierēķināta jau pie kredīta atmaksas, es protams nepārskaitīju. Pēc kāda laika jau zvanīja vīrietis un saka kad neesot saņēmuši 200 eiro, tad gan es teicu kad jūs jau man to kredītu neiedevāt, un līgums kuru mans galvotājs, kurš nu ir aizņēmējs, parakstīja ir rakstīts kad tā nauda jau būs ierēķināta pie atmaksas, ko jūs no manis gribiet, tad ātri vien nolika telefonu. Krāpnieki tur strādā! Paldies dievam kredīts atdots, vairs nekad no tf bank neņemšu kredītu, un neieteikšu nevienam.
Tfbank
Nekad nevienam neieteikšu ņemt kredītu tf bank. Sākšu ar to kad, gribēju ņemt kredītu, man pašai nedeva kredītu teica ka vajagot galvotāju, sameklēju galvotāju, mans galvotājs pildīja galvotāja anketu, beigās viņu uztaisīja par kredītņēmēju, nu labi, naudiņu vajadzēja ātri tāpēc daudz "nepukstējām". Tad man sieviete pazvanīja teica jums naudiņa būs, bet 200 eiro no tās naudas, kad ieskaitīs, būs jāatskaita atpakaļ tā kā komisijas nauda par kredīta noformēšanu, jau sapratu kad nav kaut kas riktīgi, jo parasti tā nauda tiek ierēķināta jau pie kredīta atmaksas, es protams nepārskaitīju. Pēc kāda laika jau zvanīja vīrietis un saka kad neesot saņēmuši 200 eiro, tad gan es teicu kad jūs jau man to kredītu neiedevāt, un līgums kuru mans galvotājs, kurš nu ir aizņēmējs, parakstīja ir rakstīts kad tā nauda jau būs ierēķināta pie atmaksas, ko jūs no manis gribiet, tad ātri vien nolika telefonu. Krāpnieki tur strādā! Paldies dievam kredīts atdots, vairs nekad no tf bank neņemšu kredītu, un neieteikšu nevienam.
to top