Lai Jūs varētu pieņemt labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem.

Izvēlies attiecīgo aizdevēju

1aizdevums
1lizings
Altero
Ātrais.lv
Banknote.lv
Bigbank
Bino
Creamcredit
Credit24
Crediton
Ferratum
Finanza
Greencredit
Iespēju kredīts
Kimbi.lv
Kredits365
Kredits7
Ladyloan.lv
Latcredit
LatKredits
Latvijas Hipotēka
Lkcentrs
Minicredit
Mogo
Moneza
NordCard
Ondo
ONEfinance
Open Credit
Privatbank
Sauleskredits.lv
SAVAcard
Sefinance
SMScredit
SohoCredit
Tavsaizdevums
Tfbank
Viacredit
Viasms
Vitacredit
Vivus
Vizia

Pēdējās atsauksmes

Tfbank
Perfekta attieksme pret klientu,cītīgi maksāju kredītu,nekādu problēmu
Sefinance
Neuzticieties šim aizdevējam, strādā kā starpnieki, pa telefonu sola vienu, bet kad jāparaksta līgums, tad ligumu parakstīšanai pagrūž citu, kurlīgumāir klāt ir milzīgas summas par starpniecību. Līgums atstrādāts tā, ka grozīt neko nevari. Sazināties pēc tam arī nevar.
Latvijas Hipotēka
SIA Latvijas Hipotēka - neuzticams un neprofesionāls uzņēmums. Neiesaku ar viņiem veikt darījumus.
1aizdevums
Visas kredītiestādes piesola kredīta apvienošanu,taču kad nosūtu pieteikumu. Visi atsaka. Pasakot Jums jav ir ātrie kredīti,tavu kad saku es gribu apvienot. Tad atbilde vienkārša. Paņēmāt ātros kredaitu tad arī maksaajiet!
LatKredits
Neiesaku. Neatsauciga kompanija. Pieprasa kaudzi dokumentu un pat nepazino, ka kredits atteikts.
Latcredit
Sveiki !Ja jums ir finansiālas grūtības un jūs nevarat atrast risinājumu, sazinieties ar mani pa WhatsApp pa tālruni +37125617652 vai noklikšķiniet uz saites, Jūsu apmierinātība ir man sasniedzama
SohoCredit
Интересный пост _________________ Pin up казино
Tfbank
Viena no bankām ko es iesaku, nēkadi 200 euro man atpakaļ nebija jāieskaita un procentu likme ļoti draudzīga.
Latvijas Hipotēka
Procenti fantastiski , komisija ne mazāk iespaidiga - saubos , ka normala valsti kas tads vispar ir iespejams ,bet te ir LV . Ligums parakstits , viss izpildits ,bet naudu gaidi nedelam - vnk fantastika!! Domajams ,ka procenti un komisijas LV arii citiem ir iespaidigas ,kaut gan shaubos ,ka tik cik SIA "Latvijas Hipotēka" ,jo tas jau ir kkas nereals. Neklausamies pasakas un meklejam citu aizdeveju! Ja var veikt tadu laupisanu dienas laikaa ,tad kaut naudu vareja ieskaitit saprotama termina , nevis vilkt laiku , bez iemesla ,nedelam !
Tfbank
Neiesaku,jo 1 kārt procentu likme mēnesī ir lielāka par pamatsummu, 2.kārt, bezizejas variantā viņiem neinteresē ka valstī civid un nav ne darba ne ienākumu un nemeklē risinājumu ,lai palīdzētu klientam. 3kārt, kad klients grib iemaksāt daļu naudas no parāda tad man kā klientam bija papildus jautājums par maksāšanas darumu maiņu, tad protams tik saka jā jā, bet kad summa daļas ienāk viņu kontā tad paziņo , ka maksāšanas darumu pārcelt nav iespējams. Nekaunīgi un nekad vairs neņemšu šajā kantorī aizdevumu. Klienta intereses nav. Un jā kā te citi raksta ka jāatskaita 200 eiro komisija no tas summas atpakaļ uzreiz tā arī ir taisnība. Es atskaitiju sapratu ka māna. Negodīgs aizdevējs...Neiesaku.
to top