Altero atsauksmes un informācija

Altero

Kredīta summa: no 500 € līdz 25000

Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 96 mēnešiem

Vecuma ierobežojums: 18 - 75 gadi

Darba laiks darbadienās: 00:00 - 24:00

Darba laiks sestdienā: 00:00 - 24:00

Darba laiks svētdienā: 00:00 - 24:00

Saņemt kredītu

Altero apraksts

Piedāvājumu izskatīšana un salīdzināšana ir par brīvu

Kāpēc Altero?

Salīdzināt kredītus ir svarīgi!

  • Latvijā ir vairāk nekā 30 finanšu zīmolu, kuri piedāvā naudas aizdevumu un citus finanšu pakalpojumus. Aizdevēji savā starpā atšķiras ar kredītu politiku, kura sevī iekļauj procentu likmi, komisijas maksas un izskatīšanas procesu. Arī apdrošināšanas kompānijām atšķiras gan termiņi, gan izmaksas, kuru lielums ir atkarīgas no dažādiem faktoriem.

Caurspīdīgums

  • Mēs vēlamies, lai Altero.lv klienti spēj orientēties finanšu tirgū, uzlabo savu finanšu pratību, kā arī pieņem pareizus un saprātīgus lēmumus, izvērtējot visas ar finanšu produktiem saistītās nianses, tajā skaitā, arī savu spēju atmaksāt aizdevumu.

Vienkāršība

  • Lēmuma pieņemšanai ir jābūt vienkāršai. Šo procesu saviem klientiem atvieglojam vairākos veidos: jāaizpilda tikai viens pieteikums; personalizēti kredīta piedāvājumi - stundas laikā; individuāli apdrošināšanas piedāvājumi pāris minūšu laikā.

Drošība

  • Altero.lv klientu dati tiek glabāti augstas drošības datu centros. Jebkura klientu informācija tiek pārsūtīta izmantojot šifrētus kanālus. Kā arī Altero.lv tehniskā komanda nepārtraukti monitorē mājas lapas drošību.

Saņemt kredītu

Altero atsauksmes

Altero atsauksmes un informācija pirms 4 gadiem
Labs partneru saraksts, ātra un pārdomāta pieteikšanās kārtība, garantēta bezmaksas izmantošana. Ar Altero.lv saņēmu kredītu ar zemāku procentu likmi, nekā biju gaidījis, jo Altero.lv man piedāvāja aizņemties no kreditora, kuru pat nebiju domājis apskatīt patstāvīgi. Iesaku!

Pievieno atsauksmi

Vārds *
Vērtējums *
Komentārs
refresh
captcha
to top